No Comments

z usług firm internetowych, które pośredniczą w sprawie otrzymania akceptacji – pozwolenia na wjazd na terytorium Kanady.

Wiza do Kanady online


Przeważnie prawidłowo wypełniony wniosek wraz z zapłatą uzyskuje afirmację w przeciągu kilkudziesięciu minut.
Bywa również tak, że wniosek nie dostaje akceptacji a także wnioskodawca proszony jest o przedstawienie dodatkowych dokumentów. Wiadomość o rodzaju dokumentów przekazywana jest na adres mejlowy.
Aby należycie wypełnić oraz złożyć wniosek niezbędne są: paszport, karta płatnicza, poczta elektroniczna.
Zależnie od tego, że termin akceptacji zdoła wydłużyć się do kilku dni nie jest wskazane czekać z uzupełnieniem dokumentu – eTA do Kanady jest łatwa w załatwieniu, ale wyczekiwanie do końca może nieść za sobą przykre konsekwencje, ze stratami finansowymi np. za niewykorzystany bilet lotniczy.
Każdy, kto planuje wnioskować o eTA Kanada powinnien mieć na uwadze, iż formularz na stronie wyświetla się przez ściśle określony okres – odchodzenie od komputera albo brak połączenia internetowego mogą owocować anulowaniem sesji. Pełną procedurę wówczas należy powtórzyć od początku na nowym wniosku.
Aby nie narazić się na nieprzyjemne niespodzianki powinno się czytać informacje zamieszczone na witrynie o proponowanych moderacjach systemu, co zazwyczaj wiąże się z kilkugodzinną przerwą w dostępności do generatora aplikacji wizowych.

Źródło:
eTA Kanada.

Categories: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *