Kanada visum, czyli e-wiza do Kanady

No Comments

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się świetną przygodą, aczkolwiek pamiętać należy o, iż podróżując samolotem trzeba należycie się do niej przygotować. Na początku powinno się złożyć wniosek Canada visa online.

Po co konieczna jest tak właściwie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została zasadniczo po to, żeby jednostki udające się do Kanady miały 100% pewności, że na granicy nie będą posiadać żadnych znaczniejszych trudności. Mieć na uwadze trzeba za każdym razem o tym, że eTA Canada w żadnym wypadku nie daje zapewnienia, że będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy turysta musi przygotować się na rozmowę z urzędnikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można uzyskać eTA Canada?

Komfortowym sposobem jest naturalnie skompletowanie wniosku online. Potrafią tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do sieci i mogą zrealizować płatności przez Internet. Canada visa online wiąże się z opłatą aplikacyjną.

Jakie zapytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli mowa o samych pytaniach to dotyczą one kluczowych informacji osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, seria paszportu i jego ważność itp. We wniosku należy wyznaczyć także z którą sumą finansową planuje się wjechać do Kanady. W internecie można znaleźć internetowe informatory, dzięki któremu każdy będzie w stanie wypisać wniosek, również bez znajomości języka angielskiego. Wypisanie wniosku musi zająć mniej więcej 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź?


Przy wypisywaniu wniosku należy podać niewątpliwie swój adres e-mail, na który po kilku minutach pojawi się informacja o pomyślnym zaakceptowaniu eTA.

W niektórych sytuacjach konieczne jest natomiast pomocnicze skontrolowanie, wtenczas na maila zostanie wysłana informacja, iż dany wniosek potrzebuje dodatkowej kontroli, dlatego na odzew trzeba zaczekać 1-3 dni. Należałoby dodać również i o tym, iż eTA jest automatycznie łączona z paszportem, dlatego też nie należy go drukować.

Więcej informacji:
Kanada eta.

Categories: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *