Australijska e wiza – wymagania

No Comments

Jak uzyskać wizę do Australii dla obywatela Stanów Zjednoczonych?
Australia to kierunek znajdujący się na niejednej turystycznej liście. Ze względu na swą odległość, a także wiele niezwykłych oraz wspaniałych lokalizacji nadal jest celem dla podróżników z każdego zakątka świata. Odwiedzenie Sydney Opera House, obserwowanie kangurów bądź odwiedzanie Tasmanii lub kultowych diabłów tasmańskich, dostarcza wielu niezapomnianych doznań.

Jeśli zdecydujemy się już na to, że chcemy kupić bilet lotniczy i udać się na ten tajemniczy kontynent, jaki zarazem jest również państwem, musimy mieć na uwadze, że aby posiadać sposobność przekroczenia australijskiej granicy, musimy zdobyć na to akceptację.

Wobec tego, koniecznym jest wysłanie wniosku wizowego do ambasady australijskiej. Na szczęście, jak się okazuje, nie jest to wcale trudna czynność i wniosek wizowy zdołamy wysłać internetowo. Jak prędko pozyskamy wizę, podlegać będzie od tego, z jakiego powodu się tam udajemy. Jeżeli jesteśmy mieszkańcami USA i fantazjujemy o tym, by zwiedzić tak odległy kontynent, to będzie nam do tego konieczna e wiza do Australii. Taka wiza wydawana jest na czas 90 dni i możemy ją użyć maksymalnie przez dwanaście miesięcy od momentu jej uzyskania.

Jeżeli zamarzymy o tym, aby wyjechać do Australii na jakiś czas w celach zarobkowych, wówczas jak najbardziej mamy taką możliwość. Pamiętać jednak trzeba, że wiza do podjęcia pracy tymczasowej wydawana jest podobnie jak wiza turystyczna, na okres 90 dni, a jej właściciel ma w tym przypadku maksymalnie 90 dni od momentu uzyskania wizy, żeby wjechać na obszar Australii.

Osoby, które uzyskały ofertę pracy na terenie Australii w ramach umowy na przykład na czas 3 lat, to australijska wiza może być im nadana tylko i wyłącznie na podstawie zezwolenia nadanego przez ambasady Australii, z kolei wnioskującym powinna być strona zapraszająca, a więc przyszły pracodawca, który będzie dawał nam pracę. Na tej podstawie wiza zostaje nadana na okres trwania umowy o pracę.

Podobne wyszukiwania:
australian visa us citizens .

Categories: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *