Kuchnia Lofra – szeroka oferta kuchenek gazowych i elektrycznych

No Comments

Włoskie organizacje AGD

Na rynku jest sporo organizacji produkujących sprzęt agd. To urządzenia powszechnie stosowane w domu. Np. zmywarki, chłodziarki, mikrofalówki, rozdrabniacze, bądź suszarki. Jedne są lepszej, drugie gorszej jakości.

Włoski sprzęt agd związany jest z dobrymi markami, jakie śmiało rywalizują z pozostałymi np. na rynku UE.

Firma Lofra a także inne

Lofra to dosyć stara firma, która pierwotnie fabrykowała wyłącznie pralki, następnie rozbudowała ofertę o inne wyposażenia użytkowane w domu, zmywarki, bądź zamrażarki. Do dziś nad renomą Lofry czuwa jej kierownik.
Włoski styl agd wolno dostrzec w twórczych oraz nowoczesnych czajnikach rozpoznawalnej firmy Vera. Mają wbudowany zegar, programator, za sprawą którego zdołamy ustawić godzinę, o jakiej czajnik ma zaparzyć wodę. W zależności od własnych potrzeb zdołamy również wybrać, którą ma posiadać temperaturę wody. Taki designerski czajnik elektryczny Vera włoskiej marki Casa Bugatti bardzo dobrze wyprzedaje się np.w Polsce. Firma ta tworzy także rozdrabniacze, tostery, wyciskarki, bądź wagi.De’Longhi to również włoski wytwórca sprzętu agd. Od wielu lat wyprzedaje swoje fenomenalne produkty nie wyłącznie w Europie, ale także na całym świecie. Sukces działalności nadszedł w latach siedemdziesiątych wraz z wyprodukowaniem pierwszego przenośnego grzejnika. Wytwarzają np. multicookery, czajniki elektryczne, tostery oraz grille.

Znaną oraz poważaną marką jest zarówno Candy. To włoski producent agd charakteryzujący się lepszym poziomem luksusu, bardzo solidnymi towarami, jakie są niezwykle modne w Europie. Pralki, mikrofale, czajniki, czy odkurzacze podbijają europejski sektor od wielu, wielu lat. Ta niesamowita, doceniana oraz przykładna firma Candy wykreowała pierwszą we Włoszech pralkę już w 1945 roku a skonstruowała w latach 50-tych nowoczesną pralkę ładowaną od frontu, co stało się symbolem prania w stylu włoskim.

Są też inne lubiane marki włoskie, jakie produkują podobny narzędzia agd. Indesit Company, Smeg, Zanussi, Iberma. To znane a także doceniane firmy, a ich wyrobom powinno się się przyjrzeć.

Categories: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *